Evento Evento Miss❤E vita tjejers slip-on sportskor
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 7 - 10 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: Evento Miss❤E vita tjejers slip-on sportskor
Vi presenterar fantastiska sportskor för tjejer från Evento, en slip-on modell i en vacker vit Miss❤E färg. Dessa snygga skor är det perfekta valet för vår- och höstdagar när komfort och estetik kommer i första hand.
Tillverkade av ekologiskt läder och textilmaterial, garanterar de hållbarhet och lätt att rengöra. Deras invändiga tygfoder och bekväma innersula gör varje steg till ett sant nöje. Den 2 cm tjocka sulan ger lämplig flexibilitet, vilket är nödvändigt vid utomhusaktiviteter.
Dessa slip-on sneakers kombinerar en avslappnad siluett med en fashionabel look, vilket gör dem till ett perfekt val för en mängd olika tillfällen - från promenader till idrottslektioner. Dessutom gör deras låga design dem extremt lätta och bekväma.
Vänta inte - ge ditt barn lite glädje och stil med Evento sportskor!
- Producent: Evento
- Relaterade kategorier: Barn > För barn > Sportskor > Skor Evento
- Yttre material: ekologiskt läder, textilmaterial
- Lås: Glida på
- Färg: Vit
- Uppvärmning: Nej
- Höjd: låg
Tack för att du har lagt till en kommentar.