McArthur McArthur vandring 15-GN grön svart

Produkt niedostępny ;(

Vi erbjuder dig unika McArthur vandringsskor i en klassisk kombination av gröna och svarta färger, märkta modellerna C14-F-TL-15-GN. Det är ett perfekt val för dem som älskar att spendera tid aktivt utomhus.

Skorna är gjorda av högkvalitativt naturligt läder och solida textilmaterial, vilket säkerställer inte bara ett snyggt utseende, utan också hållbarhet och komfort att bära. Tack vare det vattentäta membranet förblir dina fötter torra även under svåra väderförhållanden. Den ergonomiska, halkfria sulan garanterar utmärkt grepp på olika underlag, vilket gör dem till ett idealiskt val för fjällvandring och vandring.

Dessutom skyddar den mjuka bälgplösen effektivt mot att snö och smuts kommer in i skon, vilket ökar användarkomforten. McArthur trekking 15-GN-modellen kombinerar komfort med funktionalitet, och den intressanta ovandelen kommer säkert att dra till sig uppmärksamhet.

Missa inte denna fantastiska möjlighet! Att köpa dessa skor till ett exceptionellt pris är verkligen en fantastisk investering i komfort och säkerhet under utomhusäventyr!

  • Yttre material: Naturläder
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Färg: grön , svart
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Innersula: Övrig

Tack för att du lägger till din kommentar.

|
Transaktionen lyckades. Jag rekomenderar.
|
Omedelbar leverans. Högklassiga varor till ett bra pris. Tack så mycket
|
Mycket snabb orderorder. Varor enligt beskrivningen. == P = O = L = E = C = A = M ==