McArthur McArthur gummistövlar röd mångfärgad blå

Produkten är inte tillgänglig ;(

Vi presenterar McArthur gummistövlar i en fashionabel färgkombination - röd, blå och flerfärgad! Modellen S14-F-ZP-04-NV är ett utmärkt val för kvinnor som värdesätter både stil och komfort.

Dessa högkvalitativa regnstövlar är gjorda av slitstarkt gummimaterial, vilket säkerställer deras hållbarhet och vattenbeständighet. Utrustade med en noggrant utformad inre insats garanterar de komfort även när de bärs under lång tid.

McArthur Wellington-stövlar är perfekta för regniga dagar när komfort och säkerhet blir en prioritet. Deras intressanta färgkombination kommer att ge varje outfit lite friskhet och energi.

Missa inte denna möjlighet! Välj McArthur Wellington-stövlar och njut av en snygg look även i dåligt väder, allt till ett BRA PRIS!

Producent: McArthur

Kategori: Dam » Dam » Wellington boots

Yttermaterial: gummi

Innersula material: Övrigt

Dominant mönster: Inget mönster

Ytterligare funktioner: Inga

Färg: Röd, Blå, annan färg

  • Yttre material: Gummi
  • Innersula: Övrig
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Färg: Röd , annan färg , blå

Tack för att du lägger till din kommentar.

|
Transaktionen lyckades. Jag rekomenderar.
|
Jag betygsätter Allegrowicz till 6+. Expressfrakt, bra kontakt med säljaren och stövlarna själva är första klass. Jag är väldigt nöjd.
|
Transaktionen lyckades. Jag rekomenderar.
|
Transaktionen lyckades. Jag rekomenderar.
|
Transaktionen lyckades. Jag rekomenderar.