Goodin Goodin Marinblå pumpar med bara fingrar
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 3 - 6 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Goodin Marinblå pumpar med bara fingrar
Upptäck elegans och komfort när som helst med marinblå pumpar från Goodin -märket. Dessa unika kvinnors skor kombinerar en klassisk stil och modern design, som är idealisk lämpad för både kvällsevenemang och varje dag. Mästerligt tillverkade, pumpar kännetecknas av en inbyggd -up -häl och en öppen näsa, vilket ger dem lätthet och subtil charm.
Pumpar är gjord av högkvalitativt organiskt läder och garanterar inte bara estetiskt utseende utan också komfort när de bär. Det välkända inre materialet i form av imitationshud och naturläder i insatsen gör att fötterna känns fria hela dagen.
En hög häl med en höjd av 10 cm i kombination med en slät, plastsula säkerställer stabilitet och elegant utseende. Slip -upp låset gör det lättare att ta på sig, och den marinblå färgen gör att pumparna lätt passar in i många stilar, från avslappnad till mer elegant.
Köpet av Goodin Navy Blue Pumps är det perfekta valet för kvinnor som värderar mode, komfort och mångsidighet av skor. Oavsett tillfälle kommer dessa pumpar säkert att lägga till varje stilisering av stil och klass. Gight själv och välj dem för den kommande våren!
- Producent: Goodin
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Pumps > Skor Goodin
- Producentkod: Gd-ll-07na
- Innersula: naturläder
- Yttre material: konstgjort läder
- Näsan: ingen näsbit
- Typ av häl: stift
- Klack / plattformshöjd: 10
- Lås: glida på
Tack för att du lägger till din kommentar.