Inna marka Mångfärgad glitter flip flops på flotilens korksula
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 5 - 8 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: Mångfärgad glitter flip flops på flotilens korksula
Vi presenterar flera färgade glitterflip flops på flotilens korksula, perfekt för sommardagar! Dessa extremt eleganta flip -flops är ett utmärkt val för kvinnor som värderar komfort och fashionabla utseende. LS-147-modellen kännetecknas av ett klassiskt snitt, som är perfekt för vardagliga stiliseringar.
Klaffarna är gjorda av högkvalitativ plast, vilket säkerställer deras hållbarhet och lätthet att bibehålla. Det mjuka tyget i insatsen garanterar komforten att bära, och en platt sula med en höjd av 3 cm ger lämplig komfort vid promenad. Den runda näsan ger dem subtilitet, och den svarta sulan kontrasterar fint med ett flerfärgat mönster.
Dessa lätta och fashionabla flip -flops är ett utmärkt val för många tillfällen -från promenader till stranden, genom shopping, till möten med vänner. Tack vare din universalitet kan du enkelt kombinera dem med sommarklänningar, shorts eller kjolar.
Flotila flip flops är ett måste i varje sommargarderob! Se själv hur bra de kommer att se på dina fötter och hur perfekt de kommer att passa in i dina favoritstyliseringar. Dessutom levereras flip flops i originalrutan, vilket också gör dem till en bra presentidé. Vänta inte! Berika din samling med denna fashionabla modell idag!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Flip flops > Skor Inna marka
- Samling: Sommar
- Typ av häl: Plattform
- Producentkod: LS-147 färg
- Färg: mångfärgad
- Färg på sulan: svart
- Enda material: Plast
- Innersula: tyg
- Yttre material: Plast
- Modell: LS-147
- Näsan: runda
Tack för att du har lagt till en kommentar.