Inna marka Målade kvinnors skor med en klämma på plattformen och platta klackarna svarta

23,76

Lackerade kvinnors skor med ett plattformspänne är ett bra val för kvinnor som värderar elegans i kombination med komfort. Dessa snygga skor, gjorda av högkvalitativa ekoläder, kombinerar klassisk design med moderna accenter. Svarta skor, underhållna i minimalistisk estetik, passar både vardagliga och eleganta stiliseringar, vilket gör dem extremt mångsidiga.

Medsatt i en platt -avhel 4,5 cm hög och en stabil plattform 3 cm tjock, dessa skor garanterar komforten att gå hela dagen. En ytterligare fördel är remmen med ett spänne, som perfekt anpassar sig till foten, vilket ger det tillräckligt med stöd och stabilitet.

Den lackerade finishen ger skorna en unik karaktär, och de svarta färgerna gör dem perfekt blandade med olika skapelser - från avslappnade kostymer till eleganta kläder för speciella tillfällen. Insatsen av ekologiskt läder ger inte bara estetiskt utseende, utan också komforten att bära.

Dessa skor erbjuder i ett brett utbud av storlekar i tillverkarens ursprungliga förpackning. För att säkerställa rätt passform, när du väljer en storlek, är det värt att använda storlekstabellen.

Investera i komfort och stil - Välj lackerade kvinnors skor med ett spänne och njut av en fashionabla look varje dag!

  • Ytterligare egenskaper: lackerad
  • hälhöjd (cm): 4,5
  • Plattform/sula (cm): 3
  • Producentkod: 1-7018 svart
  • Färg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Enda material: material
  • Innersula: konstgjort läder
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Näsan: runda
  • Lås: spänne
  • Klack / plattformshöjd: 4.5
  • Dominant mönster: utan mönster

Tack för att du lägger till din kommentar.

|