LU BOO Lu Boo Svarta Espadriller för kvinnor med Macarena Ballerinas

Produkten är inte tillgänglig ;(

Upptäck sommaren i full prakt med Lu Boo Macarena balettlägenheter i svart! Dessa charmiga espadrillor med en blommig finish är det perfekta valet för varma dagar och kommer att ge fräschör till varje sommarstyling. Tillverkade av högkvalitativt ekologiskt läder, dessa balettlägenheter gläds med både komfort och moderiktigt utseende.

Macarena-modellen är en perfekt kombination av elegans och frihet. Genombrutna detaljer ger bra ventilation, vilket håller dina fötter svala även under de varmaste dagarna. Den runda tån och 2 cm platta hälen gör balettkläderna inte bara snygga, utan också extremt bekväma, perfekta att bära hela dagen.

Lu Boo balettlägenheter finns i flera färger, vilket ger dig möjlighet att skapa unika stilar. Tack vare slip-on-fästet går det snabbt och enkelt att ta på dem, och den syntetiska sulan garanterar tillräckligt grepp och hållbarhet.

Den övre höjden på 6 cm gör att denna modell passar perfekt till foten, och den fashionabla designen gör att den säkerligen drar till sig uppmärksamhet. Perfekt för kjolar, shorts eller klänningar, Lu Boo Macarena balettlägenheter kommer att vara ett perfekt komplement till vilken sommargarderob som helst.

Vänta inte! Komplettera din garderob med dessa unika balettlägenheter och njut inte bara av stil, utan också av högsta komfort!

  • Innersula: konstgjort läder
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Ytterligare egenskaper: öppet
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Enda material: syntetisk
  • Näsan: runda
  • Klack / plattformshöjd: 2
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: annan , glida på
  • Uppvärmning: Brist
  • Typ av häl: Platt
  • Schakthöjd: 6 cm

Tack för att du lägger till din kommentar.

|