Inna marka Love Bling rosa neon tofflor med cubic zirconia

Otillgänglig produkt ;(

Upptäck stil och komfort i rosa neon tofflor med Love Bling strass, som är det perfekta valet för kvinnor som älskar att glänsa. Dessa unika fuchsia-flip-flops har en ovandel dekorerad med silverzirkoner som skimrar spektakulärt i solens strålar, vilket ger en touch av glamour till varje styling.

Love Bling-modellen är inte bara en fashionabel accessoar, utan också ett perfekt alternativ för strandstunder och sommarpromenader. Tack vare den tjocka och mjuka sulan, som är perfekt formad under foten, kan du njuta av maximal komfort även när du bär den under långa perioder.

Det är värt att notera att numreringen av flikarna är lägre, så vi rekommenderar att du väljer en större storlek för att njuta fullt ut av deras komfort. Flipflopsna är gjorda av högkvalitativa material: sulan och innersulan är gjorda av slitstarkt gummi, och utsidan är gjord av plast, vilket säkerställer deras långa livslängd.

Tack vare deras universella färger och enkla design utan mönster matchar Love Bling flip-flops sommaroutfits perfekt. Imponera på alla med din stil och känn dig trygg i dina nya flipflops som passar perfekt till alla tillfällen!

Handla i tillverkarens originalförpackning, vilket gör flip-flopsna redo för alla äventyr. Vikten på produkten med förpackning är 0,6 kg, vilket gör den till en lätt följeslagare för semesterresor. Dröj inte, lägg till lite glitter i din sommargarderob med Love Bling flip flops!

  • Typ av häl: Övrig
  • Färg: rosa
  • Färg på sulan: rosa
  • Enda material: gummi
  • Innersula: gummi
  • Yttre material: Plast
  • Modell: P229
  • Näsan: runda
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Ytterligare egenskaper: strass
  • Samling: KeeShoes
  • Klack / plattformshöjd: 3.5
  • Producentkod: BM117675

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|