Inna marka Loups Fuchsia korktofflor med en nallebjörn rosa
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 3 - 6 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: Loups Fuchsia korktofflor med en nallebjörn rosa
Upptäck den perfekta kombinationen av komfort och stil med korkflip flops med en loups nallebjörn i fashionabla fuchsia! Denna söta mocka kvinnors flip flops är en riktig hit som passar perfekt in i vardagliga avslappnade stiliseringar. Deras unika design kännetecknas av en vacker båge och ett glad nallebjörnmotiv, vilket gör dem till ett utmärkt val för dem som vill lägga till lite kul till sitt utseende.
Den profilerade insatsen, fodrad med trevlig till beröringstyget, garanterar komfort vid varje steg, vilket gör att dessa flip flops blir dina favoritskor på våren och sommaren. De är gjorda av högkvalitativa mocka material, de är både snygga och praktiska, och deras platta häl med en höjd av 3 cm gör dem perfekta för långa promenader.
Tillgängliga i rosa färg kan dessa flip flops enkelt kombinera med de flesta avslappnade stiliseringar. Tack vare den ekologiska lackerade finishen får de hållbarhet och estetik. Perfekt för både klänningar och shorts, dessa flip flops kommer att vara en integrerad del av din sommargarderob.
Vänta inte längre - kolla Cork Flip Flops med Loups Teddy Bear och njut av mode och komfort som definitivt kommer att uppfylla dina förväntningar! Produkten packad i en originallåda är redo att bli en del av din samling. Använd rabattkoden maj24 | 20 och investera i din komfort idag!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Flip flops > Skor Inna marka
- Näsan: ingen näsbit
- Färg: rosa
- Producentkod: 12345
- Fläckfärg: rosa
- Färg på sulan: svart
- Innersula: ekologiskt mockaskinn
- Yttre material: lackerat ekologiskt läder
- Modell: Korkflipflops med en nallebjörn
- Klack / plattformshöjd: 3
- Dominant mönster: utan mönster
Tack för att du har lagt till en kommentar.