Vinceza Lordsy på lågklackat VINCEZA svart
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Lordsy på lågklackat VINCEZA svart
Upptäck elegans och komfort med VINCEZA lågklackade skor i en klassisk svart färg. Dessa dampatentpumpar, gjorda av ekologiskt läder av hög kvalitet, kombinerar modern stil och vardagskomfort. Slip-on-modellen med en korrekt profilerad ovandel säkerställer enkel påsättning och perfekt passform till foten.
Framsidan av skon är dekorerad med dekorativa sömmar och en stor, imponerande svart rosett, som ger dem elegans och feminin charm. En stabil 3-centimeters blockhäl och en slät syntetsula gör pumparna bekväma även när de bärs under långa perioder.
Perfekt för olika tillfällen - både kvällsutflykter och fester - VINCEZA lords kommer att vara ett perfekt komplement till alla eleganta stylingar. Tack vare deras universalitet kommer de också att fungera bra i vardagliga, avslappnade outfits. Inuti är skorna färdiga med naturligt läder, vilket garanterar komfort och hygien vid användning.
Låt dessa pumps bli fokuspunkten i din garderob och kombinerar elegans, stil och vardagskomfort. Tillverkarens originalförpackning gör dem perfekta som present. Välj VINCEZA-herrar och känn skillnaden!
- Producent: Vinceza
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Pumps > Skor Vinceza
- Samling: KeeShoes
- Ytterligare egenskaper: rosett , lackerad
- Färg: svart
- Enda material: syntetisk
- Innersula: naturläder
- Yttre material: konstgjort läder
- Näsan: runda
- Typ av häl: posta
- Klack / plattformshöjd: 3.0
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: annan , glida på
Tack för att du lägger till din kommentar.