Inna marka Lordsy loafers dekorerade med grå sk33p

Otillgänglig produkt ;(

SK33P Grå dekorerade lords mockasiner är ett idealiskt förslag för kvinnor som värdesätter elegans och komfort i vardagsbruk. Dessa formiga skor med klassiskt snitt är gjorda av ekologisk mocka, vilket gör dem inte bara snygga, utan också miljövänliga.

Insidan av mockasinerna är klar med naturligt läder, och en extra profilerad innersula garanterar komforten att bära hela dagen. Det utmärkande för dessa mockasiner är elegant dekorerade tår, vilket ger dem en unik karaktär.

Den grå färgen gör att mockasinerna lätt matchar en mängd olika stilar, både avslappnade och mer formella. Tack vare detta kommer dessa universella skor att vara ett perfekt komplement till alla kvinnors garderob.

Genom att välja SK33P Grå mockasiner väljer du komfort, elegans och hög kvalitet, vilket gör dem till ett perfekt val för alla tillfällen. Missa inte möjligheten att lägga till dem i din samling!

  • Dominant mönster: utan mönster
  • Färg: grå
  • Ytterligare egenskaper: brist

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|