Kampol Kampol Loafers i perforerat läder för män 51KAM marinblå

87,59

Perforerade lädermockasiner för män Kampol 51KAM i marinblått är ett utmärkt val för män som värdesätter elegans och vardagskomfort. De är gjorda av högkvalitativt naturligt läder och ger inte bara ett snyggt utseende, utan också användarvänlighet.

Fördelarna med dessa mockasiner är framför allt deras andningsbara konstruktion, tack vare vilken fötterna förblir fräscha även under de varmaste sommardagarna. Den limmade sulan av högkvalitativt material garanterar hållbarhet och motståndskraft mot olika förhållanden.

51KAM-modellen kännetecknas av en rund tå och en slip-on stängning, vilket gör dem extremt lätta att ta av och på. Tack vare G1/2-bredden passar mockasinerna perfekt till foten och erbjuder komfort vid varje steg.

Dessa marinblå loafers finns i tillverkarens originalförpackning och är det perfekta valet för både vardagliga utflykter och mer formella tillfällen. Njut av kombinationen av stil och funktionalitet med Kampol-mockasiner.

  • Ytterligare egenskaper: andas
  • Färg: blå
  • Yttre material: naturläder
  • Modell: Loafers i perforerat läder för män
  • Fetma: G1 / 2
  • Innersula: naturläder
  • Näsan: runda
  • Producentkod: BM138489
  • Lås: ['annat', 'slip-on']

Tack för att du lägger till din kommentar.

|