Goodin Goodin Ljusbruna pumpar på en svart stolpe

Produkten är inte tillgänglig ;(

Goodin -pumpar i en ljusbrun nyans är ett bra förslag för varje kvinna som värderar elegans och komfort. Dessa skor är designade för olika tillfällen och kommer att vara perfekta både vid ceremonin och kvällsevenemang. Den klassiska stilen gör att de är perfekt blandade med olika skapelser - från klänningar, till kjolar till eleganta byxor.

Inbyggd häl och en rund näsa ger dem subtiliteter, och en bordshäl med en höjd av 8,5 cm ger inte bara ett elegant utseende, utan också komforten att bära under hela dagen. Pumpar är gjord av ekologisk hud och imitationssida och är inte bara estetiska utan också miljövänliga. En slät plastsula garanterar stabilitet på olika ytor.

Multifunktionalitet är ett viktigt inslag i dessa pumpar - de kommer att arbeta på vår- och sommarstyliseringar och på mer svala dagar på våren eller hösten. Tack vare införandet är det bekvämt och snabbt att lägga på dem. Tillverkarens ursprungliga låda, Goodin -pumpar är det perfekta valet för en gåva eller som ett tillägg till din egen skorskollektion.

Välj Goodin -pumpar och njut av inte bara deras stil, utan också komforten som följer dig hela dagen!

  • Producentkod: GD-FL324TAN
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Näsan: runda
  • Typ av häl: posta
  • Klack / plattformshöjd: 10
  • Lås: glida på

Tack för att du lägger till din kommentar.

|