PA1 PA1 Lavey Svarta snörstövlar i mocka
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: PA1 Lavey Svarta snörstövlar i mocka
Upptäck de klassiska Lavey Black ankelstövlar med snörning från tillverkaren PA1, som inte bara kommer att glädja dig med sin stil, utan också med sin komfort att bära. Dessa mockaarbetare med platt sula är det perfekta valet för dagligt bruk, som kombinerar elegans och komfort.
Stövlarna kännetecknas av en praktisk dragkedja på sidan av ovandelen, vilket möjliggör snabb och enkel påtagning. Dessutom möjliggör traditionell snörning en perfekt anpassning till fotens bredd, vilket gör varje ögonblick i dessa skor till ett nöje.
Lavey Black ankelboots är gjorda av ekologisk mocka och är inte bara snygga utan också miljövänliga. Den varma, mjuka pälsen inuti ger extra komfort, vilket gör dem till det perfekta valet för kallare dagar.
Den svarta, släta finishen gör att stövlarna matchar många olika stilar, både byxor och klänningar. Den runda tån och platta hälen (4 cm hög) ger tillräcklig stabilitet och komfort, och den solida svarta sulan fullbordar helheten.
Oavsett om du ska shoppa, promenera eller träffa vänner kommer Lavey Black ankelboots med snörning att vara ett perfekt komplement till din garderob. Beställ idag och se hur mycket glädje denna snygga modell kan ge!
- Ytterligare egenskaper: päls
- Samling: KeeShoes
- Färg: svart
- Färg på sulan: svart
- Modell: Arbetsstövlar med snörning i mocka
- Näsan: runda
- Typ av häl: platt häl
- Fetma: G.
- Innersula: tyg
- Yttre material: ekologiskt mockaskinn
- Uppvärmning: Ja
- Höjd: för fotleden
- Klack / plattformshöjd: 4
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: på låset , snörda
Tack för att du lägger till din kommentar.