Inna marka Lätta sandaler på en stolpe svart
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 1 - 4 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: Lätta sandaler på en stolpe svart
Vi presenterar lätta, högklackade sandaler i en elegant svart färg från märket Inna. Dessa snygga damskor kombinerar ett klassiskt snitt och en modern finish, perfekta för en mängd olika tillfällen - från sommarmöten med vänner till mer formella evenemang.
Sandaler gjorda av högkvalitativt ekologiskt mockaskinn ser inte bara extremt imponerande ut, utan säkerställer också bärkomfort och tillräcklig ventilation. Avsaknaden av tåbox gör att fötterna kan vara fritt öppna, vilket är perfekt för varma dagar. Dessutom är sandalerna utrustade med en bekväm 8 cm hög klack, som tillför elegans samtidigt som den säkerställer stabilitet och komfort under gång.
Spännet gör det lätt att anpassa sig till foten, och den minimalistiska designen gör att dessa sandaler matchar många stilar - från klänningar till shorts. Det unika utseendet och funktionaliteten gör dessa svarta högklackade sandaler till ett perfekt val för varje kvinna som vill kombinera komfort med moderiktig stil. Välj dem och njut av dina sommardagar i bästa stil!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Sandaler > Skor Inna marka
- Typ av häl: Posta
- Innersula: Konstgjort läder
- Ytterligare egenskaper: brist
- Dominant mönster: utan mönster
- Näsan: Ingen näsbit
- Färg: svart
- Yttre material: Ekologiskt sämskskinn
- Lås: spänne
- Klack / plattformshöjd: 8
Tack för att du har lagt till en kommentar.