American Club American Club Lågklippta herrskor Rhapsody RH08 brun marinblå

Produkten är inte tillgänglig ;(

American Club Herrskor med snörning Rhapsody RH08 är ett utmärkt val för män som värdesätter komfort och elegans i vardagsbruk. Dessa skor finns i dämpade, maskulina färger – brunt, beige och marinblått, så att de lätt matchar olika stilar.

RH08-modellen utmärks av sin moderna design, vars specifika snitt och intressanta sömmar ger den en unik karaktär. Tillverkade av matt vaxat tyg erbjuder de inte bara ett modernistiskt utseende, utan också hållbarhet. Det mjuka bomullsfodret gör dem bekväma att bära, vilket gör dem till det perfekta valet för vardagsutflykter. Ovandeln med snörning möjliggör optimal anpassning till fotens bredd, vilket ytterligare ökar användarkomforten.

Sulan på modellen RH08 är gjord av termogummi, vilket gör skorna lätta och smidiga. Klackhöjden på 3 cm gör dem idealiska för längre promenader utan att belasta fötterna. Dessutom gör deras minimalistiska design utan mönster att de enkelt kan kombineras med andra garderobsartiklar.

American Club Rhapsody RH08-skor är inte bara ett funktionellt val, utan också ett snyggt tillskott till herrskokollektionen. Perfekt för tillfälliga tillfällen, de är perfekta för både arbete och möten med vänner. Välj American Club - välj komfort och stil!

  • Enda material: termogummi
  • Modell: RH 08/19
  • Samling: Amerikanska KeeShoes
  • Näsan: mandel
  • Klack / plattformshöjd: 3.0
  • Yttre material: Tyg
  • Färg: brun, beige , Marin
  • Innersula: Tyg
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Fetma: G.
  • Lås: snörda

Tack för att du lägger till din kommentar.

|
|
|