PA1 PA1 Lågklackade sandaler med Fuchsia Monra Strass rosa
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 1-2 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: PA1 Lågklackade sandaler med Fuchsia Monra Strass rosa
Lågklackade sandaler med strass Fuchsia Monra är ett perfekt val för varje kvinna som värdesätter mode och komfort. Dessa klassiska, rosa, lågklackade sandaler i form av en blockklack är perfekta för olika typer av evenemang och lägger till elegans till varje styling.
Denna modell njuter av dekorationer i form av strass som imiterar strass, som underbart reflekterar ljus, vilket ger skorna en unik glans. Den justerbara remmen som fästs runt fotleden säkerställer inte bara stabilitet, utan också komfort att bära, vilket gör dem till ett perfekt val för långa kvällar.
Tillverkad av högkvalitativt ekologiskt läder, både den yttre delen och inlägget garanterar hållbarhet och lätthet. Sandalerna är också designade med komfort i åtanke - deras hälhöjd är 7 cm, vilket gör det till ett nöje att bära dem hela dagen.
Tack vare originalförpackningen är Fuchsia Monra lågklackade sandaler med strass också en bra presentidé. Tveka inte - lägg till dem i din skokollektion och njut av unik stil och komfort varje dag! Kom ihåg att använda storlekstabellen när du väljer din storlek.
- Ytterligare egenskaper: strass , metallisk
- Producentkod: TU237P
- Samling: KeeShoes
- Färg: rosa
- Innersula: konstgjort läder
- Yttre material: konstgjort läder
- Modell: Lågklackade sandaler
- Näsan: ingen näsbit
- Typ av häl: posta
- Klack / plattformshöjd: 7
- Lås: spänne
Tack för att du lägger till din kommentar.