PS1 PS1 Låg mockadekorerade ankelstövlar för kvinnor Svart Afarena

33,95

I produktbeskrivningen finns låga, svarta damstövlar från märket PS1. De är gjorda av eko-mocka, vilket är miljövänligt och veganskt. Dessa skor har en platt sula, 3 cm hög, gjord av gummi, vilket ger komfort när du går. Framsidan av skorna är dekorerad med små strass, vilket gör dem mer charmiga.

Stövlarnas tår är rundade och hälen är förstyvad vilket ger större komfort och bra skydd för fötterna. Denna modell är infällbar, vilket gör den lätt att använda. Stövlarna har en mjuk innersula av eko-läder, vilket ger extra komfort under användning.

Dessa skor, med en övre höjd på 7 cm och en bredd på 9 cm, är mönsterlösa - deras huvudsakliga dekorativa element är strass. Färgen på skorna (inklusive sulan) är helt svart, i enlighet med färgnamnet som anges av tillverkaren - Svart.

Produkten finns i storlekar från 36 till 41, med exakt skärmått för varje storlek angivet i centimeter. Stövlarna är en del av KeeShoes-kollektionen och är förpackade i tillverkarens originalkartong. Skicket på förpackningen är original, och produktens vikt med individuell förpackning är 0,8 kg.

Tillverkarens kodnummer för denna modell är BM179132. Stövlarna är designade för kvinnor och har isolering, vilket gör dem till ett idealiskt val för kallare dagar.

  • Plattform/sula (cm): 3
  • Axelhöjd (cm): 7
  • Axelbredd (cm): 9
  • Ytterligare egenskaper: strålar
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Fläckfärg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Enda material: Gummi
  • Innersula: konstgjort läder
  • Yttre material: ekologiskt mockaskinn
  • Näsan: runda
  • Uppvärmning: Ja
  • Typ av häl: plattform
  • Höjd: för fotleden
  • Klack / plattformshöjd: 3
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: glida på
  • Producentkod: SZ107P SVART

Tack för att du lägger till din kommentar.

|