PG1 PG1 Lädertofflor för kvinnor med dekoration Orange Azera

Produkten är inte tillgänglig ;(

**PG1 flip-flops i läderplattform för kvinnor med dekoration - Orange Azera**

Letar du efter bekväma och snygga flipflops för sommardagar? Här är PG1 Leather Women's Platform Flip-Flops i en fashionabel orange färg, som perfekt kommer att komplettera din sommargarderob. Dessa klassiska flip-flops är gjorda av högkvalitativt eko-läder, vilket säkerställer inte bara ett estetiskt utseende, utan också hållbarhet och användarvänlighet.

Denna modell kännetecknas av en originaldekoration gjord av plast, vilket ger den en unik karaktär. Sätt på en tjock plattform, flip-flops erbjuder komfort och stabilitet under varje steg. Den erbjudna innersulan av mjukt, ekologiskt läder ger en känsla av lätthet och komfort hela dagen.

PG1 flipflops är perfekta för dagligt bruk och är perfekta för både promenader och vardagliga möten med vänner. Tack vare slip-on-stängningen är de mycket lätta att sätta på, vilket gör dem till ett idealiskt val för upptagna kvinnor.

Tillgängliga storlekar (i cm):

- 36 - 23

- 37 - 23,5

- 38 - 24

- 39 - 24,5

- 40 - 25

- 41 - 25,5

Tekniska parametrar:

- Klack/plattformshöjd: 3 cm

- Sulmaterial: Plast

- Sulans färg: Brun

- Kollektion: Vår/sommar

- Ursprungsland: Kina

Investera i komfort och moderiktigt utseende! PG1 flip-flops är ett måste för vår/sommarsäsongen och kommer perfekt att komplettera din styling. Vänta inte utan lägg till dem i din samling idag!

  • Lås: Glida på
  • Typ av häl: Plattform
  • Plattform/sula (cm): 2
  • Uppvärmning: Inte
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Samling: Vår sommar
  • Färg: orange
  • Fläckfärg: gyllene
  • Färg på sulan: Brun
  • Enda material: Plast
  • Innersula: konstgjort läder
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Näsan: ingen näsbit
  • Klack / plattformshöjd: 3
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Producentkod: GG-585 ORANGE

Tack för att du lägger till din kommentar.

|