Filippo Läderskor Filippo DP3545 / 22 Bk svarta

Otillgänglig produkt ;(

Upptäck elegans och komfort med Filippo DP3545/22 Bk läderskor i en klassisk svart färg. Denna modell, tillägnad kvinnor, kombinerar modern design med tidlösa klassiker. Den runda tån och minimalistiska, mönsterlösa designen gör skorna extremt universella och matchar perfekt många stilar - både vardagliga och mer eleganta.

Skorna har en praktisk slip-on-knäppning, vilket gör dem lätta att ta av och på, och deras naturliga läderfoder säkerställer komfort och tillräcklig ventilation. Den övre höjden på 7 cm och en platt klack på 2 cm gör skorna bekväma och stabila, perfekta för långa promenader eller vardagsaktiviteter.

Plastsulan är lätt och slitstark, vilket är avgörande i vardagsskor. Dessutom finns Filippo-skor i bredd G, vilket säkerställer rätt passform till olika typer av fötter.

Dessa eleganta skor är inte bara snygga, utan också funktionella, de kommer att fungera bra i vilken garderob som helst. Missa inte tillfället - använd rabattkoden för 20% rabatt på den andra produkten och komplettera din kollektion med moderiktiga accessoarer! Elegans och komfort väntar dig med Filippo!

  • Näsan: runda
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: annan , glida på
  • Uppvärmning: Nej
  • Typ av häl: platt häl
  • Schakthöjd: 7
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Enda material: syntetisk
  • Innersula: naturläder
  • Yttre material: naturläder
  • Fetma: G.
  • Klack / plattformshöjd: 2

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|