Filippo Läderskor Filippo DP008 / 22 Wh vita

Otillgänglig produkt ;(

Filippo DP008/22 Wh läderskor i en elegant vit färg är det perfekta valet för kvinnor som letar efter en kombination av komfort och snygg design. Tillverkade av naturläder av högsta kvalitet garanterar de hållbarhet och perfekt passform till foten. Tåns runda form ger lätthet och de genombrutna detaljerna drar till sig uppmärksamhet, vilket gör dessa skor perfekta för vardagsstyling.

Filippo skor kännetecknas av en snörning, vilket ger en perfekt passform till vilken fot som helst. Läderfodret och innersulan i naturläder garanterar maximal bärkomfort, och den syntetiska sulan med en plattformshöjd på 1,5 cm och en 2 cm klack säkerställer stabilitet och stötdämpning under gång.

Dessa universella skor med en bredd på G är perfekta för en mängd olika stilar - från avslappnad till mer elegant. Tack vare sin klassiska, mönsterlösa design matchar de många outfits och passar perfekt in i dagens trender.

Filippo DP008/22 Wh läderskor är ett måste i varje kvinnas garderob, och nu kan du ta del av en attraktiv kampanj -20% på den andra produkten vid köp! Vänta inte och berika din kollektion med dessa unika skor som kombinerar moderiktig design med pålitlig komfort! Tillverkarens originalförpackning säkerställer att skorna når dig i perfekt skick.

  • Näsan: runda
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: snörda
  • Uppvärmning: Nej
  • Schakthöjd: 6
  • Ytterligare egenskaper: öppet
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: Vit
  • Enda material: syntetisk
  • Innersula: naturläder
  • Yttre material: naturläder
  • Fetma: G.
  • Klack / plattformshöjd: 2

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|