Edeo Lädersandaler på häl Edeo 3208 svart

Otillgänglig produkt ;(

Lädersandaler med högklackat Edeo 3208 i svart är kvintessensen av elegans och raffinerad stil. Skapad för kvinnor som vill framhäva sin kvinnlighet och blända med sin närvaro i varje situation. 9,5 cm hälen förlänger inte bara benen optiskt, utan ger också självförtroende och chic.

Tillverkade av högkvalitativt naturligt läder garanterar Edeo 3208-sandaler komforten att använda, och deras klassiska design gör dem till ett perfekt komplement till många stilar - från kvällskläder till vardagskläder. En delikat dekoration i den övre delen av ovandelen ger dem en unik karaktär och gör dem till ett idealiskt val för speciella tillfällen när varje kvinna vill känna sig som en stjärna.

Sandalerna har ett elegant spänne som inte bara säkerställer ett stabilt grepp om foten, utan även framhäver deras stilrena utseende. Tack vare användningen av naturliga material är innersulan också gjord av läder, vilket dessutom garanterar komfort att bära hela dagen.

När du bestämmer dig för att köpa dessa unika sandaler väljer du hållbarhet och kvalitet som är utmärkande för polsk produktion. Edeo 3208-modellen är inte bara moderiktiga skor, utan också en investering i åratal som kommer att glädja och glädja dig med varje steg. Svarta Edeo-sandaler kommer att fungera bra i vilken garderob som helst, och är ett oersättligt element i garderoben för varje fashionabel kvinna.

  • Näsan: Ingen näsbit
  • Yttre material: Naturläder
  • Typ av häl: Stift
  • Innersula: Naturläder
  • Lås: spänne
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Dominant mönster: olika mönster
  • Färg: svart
  • Samling: EDEO
  • Modell: 3208
  • Klack / plattformshöjd: 9.5

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|
|