Inna marka Lädersandaler med utskärningar Snake Black Broadway svart

Otillgänglig produkt ;(

Upptäck skönheten i elegans och komfort med Snake Black Leather Sandaler med utskärningar från Broadway. Dessa fantastiska damsandaler har allt du behöver för att sticka ut från mängden. De kännetecknas av en massiv 11,5 cm hög klackstolpe och en plattform, som säkerställer stabilitet och komfort under gång.

Ovandeln med iögonfallande utskärningar och en förstyvad häl ger inte bara stil, utan ger också tillräckligt stöd. Sandalerna fästs runt vristen med två justerbara remmar med ett spänne, vilket möjliggör en perfekt passform till varje ben.

Dessa sandaler är gjorda av högkvalitativt ekologiskt läder och är inte bara ett moderiktigt utan också ett ekologiskt val. Den bekväma innersulan gör det till ett nöje att använda dessa skor, och den rundade, öppna tån ger dem lätthet och modernitet.

Sandalerna finns i en klassisk svart färg, vilket gör dem till det perfekta komplementet till alla stilar – från avslappnad till mer elegant. Dessutom tillhör modellen KeeShoes-kollektionen, vilket garanterar en trendig look för alla tillfällen.

Ta hand om dina fötter på ett snyggt sätt genom att välja Svarta Broadway Lädersandaler med utskärningar. Se till att konsultera storlekstabellen innan du köper för att hitta den perfekta storleken för dig. Låt dig ryckas med av modegalenskapen och känn dig speciell varje dag!

  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Producentkod: R4L9672-2
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Innersula: konstgjort läder
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Modell: Lädersandaler med utskärningar
  • Näsan: ingen näsbit
  • Typ av häl: posta
  • Klack / plattformshöjd: 11.5
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: spänne

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|