CheBello Lädermockasiner för kvinnor med dekoration CheBello 4444 Orange mångfärgad
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Lädermockasiner för kvinnor med dekoration CheBello 4444 Orange mångfärgad
Lädermockasiner för kvinnor med dekoration CheBello 4444 i orange är ett måste för varje kvinna som vill kombinera stil med komfort. Dessa eleganta skor har en 4,5 cm platt klack, vilket gör dem till det perfekta valet för vardagsbruk. Deras unika design kompletteras av en imponerande dekoration i form av en kedja, som väcker uppmärksamhet och ger mockasinerna en unik karaktär.
Tillverkad av högkvalitativt naturligt läder, CheBello 4444 mockasiner garanterar hållbarhet och komfort att bära även hela dagen. Tack vare slip-on-fästet är det extremt enkelt att ta på och av skorna. Den runda tån gynnar en naturlig placering av fingrarna, vilket är en ytterligare fördel för personer som värdesätter bekväma lösningar.
Dessa flerfärgade mockasiner med en grön sula av gummi passar perfekt in i modetrender, och är samtidigt praktiska och resistenta mot olika förhållanden. De är perfekta för både en promenad runt staden och ett möte med vänner. Möjligheten att välja lämplig storlek enligt storlekstabellen säkerställer komfort och säkerhet att varje steg blir rent nöje.
Lägg till dessa unika CheBello 4444 loafers till din samling och njut av en kombination av modernt och klassiskt som aldrig går ur modet!
- Producent: CheBello
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Mockasiner > Skor CheBello
- Typ av häl: Platt häl
- Ytterligare egenskaper: kedja
- Producentkod: 4369 MAG/ORAN
- Färg: mångfärgad
- Färg på sulan: grön
- Enda material: Gummi
- Innersula: naturläder
- Yttre material: naturläder
- Näsan: runda
- Klack / plattformshöjd: 4.5
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: glida på
Tack för att du lägger till din kommentar.