S.Barski Lädermockasiner för kvinnor med dekoration Beige S.Barski LR339

Produkten är inte tillgänglig ;(

Kvinnors läderloafers med en prydnadsbeige S. Barski LR339 är ett idealiskt förslag för varje kvinna som vill kombinera en fashionabla look med att bära komfort. Dessa loafers är tillverkade av högkvalitativt naturläder och glädjer inte bara med elegant design utan också med enastående bekvämlighet.

Deras gummisula säkerställer stabilitet och utmärkt dämpning, vilket gör dem till det perfekta valet för dagliga utgångar. En ytterligare fördel med mockasiner är en dekorativ kedja placerad framtill, vilket ger dem en unik karaktär och betonar deras fashionabla utseende. En mjuk insats av naturläder innebär att du kan bära dem hela dagen utan att känna obehag.

Dessa beige loafers är inte bara ett bra val varje dag, utan också en bra bas för många stilar. De passar både avslappnade och mer eleganta uppsättningar och betonar din ägares individuella stil. Höjdhöjden på 1,5 cm gör dem bekväma och belastar inte fötterna.

Trots sin elegans behåller denna produkt den ursprungliga förpackningen av tillverkaren, vilket gör det till en idealisk presentidé. När du väljer en storlek är det värt att använda storlekstabellen för att helt njuta av shopping. S.Barski Loafers är ett utmärkt val för kvinnor som vill se fashionabla ut och känner sig bekväma hela dagen.

  • Ytterligare egenskaper: strass , kedja
  • Producentkod: LR339
  • Färg: beige
  • Innersula: naturläder
  • Yttre material: naturläder
  • Näsan: runda
  • Klack / plattformshöjd: 1.5

Tack för att du lägger till din kommentar.

|