Filippo Läderloafers på en tjock sule beige filippo 6827

Produkten är inte tillgänglig ;(

Möt Beige Leather Loafers på den tjocka sulan Filippo 6827, som är ett idealiskt förslag för kvinnor som värderar elegans och komfort. Dessa fashionabla loafers har noggrant tillverkats av naturläder av hög kvalitet, vilket garanterar hållbarhet och estetik under lång tid.

Deras slip -in -design innebär att det är extremt enkelt att ta på och ta av skor är extremt enkelt, och en tjock sula med en höjd av 3,5 cm lägger inte bara karaktär utan också komfort under dagliga promenader. Det mjuka läderinsatsen anpassar sig till foten, vilket säkerställer komfort under dagen.

Filippo -loafers kännetecknas också av en original detalj i form av en kedja, vilket ger dem ett fashionabelt och modernt utseende. Beige Color passar perfekt in i aktuella trender, och deras universella snitt gör att du enkelt kombinerar dem med en mängd stiliseringar - både dagligen och vid speciella tillfällen.

Skodon finns i en standardstorlek, vilket gör det lättare att välja rätt storlek. Investera i dessa unika loafers och njut inte bara deras attraktiva design, utan också med bekvämligheten att bära vid varje steg. Filippo 6827 Loafers är det perfekta valet för kvinnor som vill kombinera stil med komfort.

  • Lås: glida på
  • Producentkod: PAW609B
  • Färg: beige
  • Yttre material: naturläder
  • Ytterligare egenskaper: kedja
  • Innersula: naturläder
  • Näsan: runda
  • Klack / plattformshöjd: 3.5

Tack för att du lägger till din kommentar.

|