Polbut Polbut Läder svart polska Gomez skor

Otillgänglig produkt ;(

**Polbut läder svarta polska herrskor Gomez**

Upptäck elegans kombinerat med komfort i våra Gomez-läderskor från den välkända tillverkaren Polbut. Dessa snygga skor, helt gjorda av högkvalitativt naturligt läder, är ett perfekt val för män som värdesätter både en moderiktig look och vardagskomfort.

Gomez svarta låga skor passar perfekt in i sportstilen, tack vare den vita sulan som ger dem en modern karaktär. Den 7 cm övre höjden ger utmärkt stöd och den runda tån ger en klassisk look. Insidan av skorna är fodrad med naturligt läder, vilket inte bara säkerställer bärkomfort, utan också låter dina fötter andas hela dagen.

Den 3 cm höga sulan av syntetiskt material erbjuder tillräcklig flexibilitet, vilket gör varje steg lätt och fritt. Snörstängningen ger en perfekt passform till foten, och avsaknaden av en häl gör dem till ett idealiskt val för vardagliga, vardagliga tillfällen.

Gomez skor är ett utmärkt val för män som vill kombinera elegans med komfort. Oavsett tillfälle är dessa skor det perfekta komplementet till alla mäns garderob. Vi erbjuder dem i tillverkarens originalförpackning, vilket också gör dem till en bra presentidé.

Välj kvalitet och stil! Välj Polbut Leather Black Polish Herrskor Gomez och njut av vardagskomfort i en elegant version.

  • Axelhöjd (cm): 7
  • Innersula: naturläder
  • Yttre material: naturläder
  • Näsan: runda
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Enda material: syntetisk
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: snörda
  • Uppvärmning: Brist
  • Typ av häl: Ingen häl
  • Schakthöjd: 7 cm
  • Klack / plattformshöjd: 3

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|