Vinceza Vinceza Läder Läder Sportskor Vita Eleonori
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: Vinceza Läder Läder Sportskor Vita Eleonori
Möt de fashionabla kvinnliga läderlätta Eleonori -sportskor från Vinceza -märket - det perfekta valet för dem som värderar en kombination av stil och komfort. Dessa vita sportskor, gjorda av högkvalitativa naturläder, kännetecknas av ett openwork -mönster som ger dem en unik karaktär och gör att de ser extremt imponerande ut.
Skorna är inbäddade på en delikat 5 cm hög kil och 2,5 cm plattform, som ger komfort när de bär, medan de visuellt förlänger benen. Tack vare den ekologiska läderinsatsen är foten försedd med adekvat ventilation, vilket påverkar användningen av användningen. Klassisk snörning låter dig perfekt matcha foten, vilket är oerhört viktigt under fysisk aktivitet.
Det är värt att uppmärksamma materialets sammansättning - både den yttre delen och insatsen på skorna är gjorda av naturläder, vilket säkerställer hållbarhet och elegant utseende. Gummi som används i sulan garanterar god vidhäftning och dämpning. Modellen finns i olika storlekar, så det är värt att styras av en storlekstabell när du väljer rätt själv.
Vincez Eleonori -skor är en kombination av modernitet, komfort och fashionabla design, som kommer att fungera både under dagliga aktiviteter och i lösare stiliseringar. Invester i kvalitet och stil - Välj dessa unika sportskor idag!
- Producent: Vinceza
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > sporter > Skor Vinceza
- Typ av häl: Buskin
- hälhöjd (cm): 5
- Plattform/sula (cm): 2,5
- Ytterligare egenskaper: öppet
- Producentkod: 7875 WH
- Färg: Vit
- Färg på sulan: Vit
- Enda material: Gummi
- Innersula: naturläder
- Yttre material: naturläder
- Näsan: runda
- Uppvärmning: Nej
- Fetma: G.
- Höjd: låg
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: snörda
Tack för att du har lagt till en kommentar.