Filippo Läder lackerade mocka kvinnors isolerade mörkbruna filippo dbt4749

Produkten är inte tillgänglig ;(

Upptäck elegansen och komforten med vinterstylisering tack vare läder lackerade kvinnors stövlar från det berömda Filippo -varumärket. DBT4749-modellen i Dark Brown är ett måste för höst- och vintersäsongen, som perfekt passar in i de senaste modetrenderna.

Dessa unika stövlar är gjorda av högkvalitativa naturläder, och deras lackerade finish ger dem en subtil glöd. En dekorativ häl som skimrar vackert gör att varje kvinna känner sig speciell i dem. Höjden på den övre delen av cirka 14 cm och en platt häl med en höjd av 3 cm tillhandahålls inte bara av stil, utan också komforten att bära varje dag.

Interiören i stövlarna isolerade är en trevlig päls, som garanterar bekväm användning och skydd mot kyla, perfekt lämpade för svalare dagar. Tack vare standardstorleken är det enkelt att välja rätt storlek - bara nå den du bär oftast.

Filippo -stövlar är en perfekt kombination av avslappnad snitt med elegans, perfekt för olika tillfällen. Den universella bruna färgen och intressanta detaljer gör att du enkelt kan anpassa dem till dina favoritstyliseringar. En ytterligare fördel är den bekväma snörningen, som gör att du perfekt kan matcha benet.

Vänta inte, berika din garderob med dessa unika, isolerade stövlar som kommer att glädja sig med deras utseende och funktionalitet. Produkten är helt ny, original IW och arten, levererad i en elegant förpackning av tillverkaren. Ta reda på hur lätt det är att kombinera mode med komfort!

  • Producentkod: PAW476B
  • Färg: Brun
  • Yttre material: naturläder
  • Typ av häl: platt häl
  • Klack / plattformshöjd: 3
  • Lås: snörda

Tack för att du lägger till din kommentar.

|