S.Barski Lackskor för kvinnor Mockasiner S.Barski HY336A Svart

Otillgänglig produkt ;(

Kvinnors lackerade mockasinskor s. Barski HY336A i svart är det perfekta valet för kvinnor som värderar elegans och stil. Tack vare de klassiska klippta och rundade tårna smälter dessa loafers perfekt i olika stiliseringar - både vardagliga och mer formella. Den 3,5 cm platta hälen säkerställer komfort hela dagen, och det yttre materialet av lackerat ekologiskt läder ger dem en unik glans.

S. Barski -skor är inte bara estetiska utan också praktiska. Gummi från vilket sulan görs garanterar vidhäftning och hållbarhet, och den ekologiska innersulan ger komfort och tillräcklig ventilation. Denna modell finns i många storlekar, vilket gör att du perfekt kan matcha varje fot.

Dessa loafers är ett måste i vårens garderob för varje kvinna. Oavsett tillfälle kommer de säkert att fånga ögat och lägga till elegans till alla styling. Den ursprungliga förpackningen av tillverkaren och uppmärksamhet på detaljer är en ytterligare fördel. Vänta inte, lägg på komfort och stil med Moccasins S. Barski!

  • Typ av häl: Platt häl
  • Ytterligare egenskaper: lackerad
  • Producentkod: HY336A SVART
  • Färg: svart
  • Fläckfärg: beige
  • Färg på sulan: svart
  • Enda material: Gummi
  • Innersula: konstgjort läder
  • Yttre material: lackerat ekologiskt läder
  • Modell: Lackerade mockasiner
  • Näsan: runda
  • Fetma: G.
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Klack / plattformshöjd: 3.5

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|
|