La Sportiva La Sportiva Boulder X skor 838909313 grå
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 7 - 10 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: La Sportiva Boulder X skor 838909313 grå
La Sportiva Boulder x 838909313 Skor i grått med tillägg av orange är ett bra val för att klättra entusiaster och utomhusaktiviteter. Dessa låga skor är tillverkade av naturliga mocka läder och syntetiska material och garanterar hållbarhet och nötningsbeständighet, vilket är avgörande för att kräva fältförhållanden.
De erbjuder inte bara exceptionell komfort, utan också stabilitet, vilket ger stöd för fötter under varje klättring. Vibram® -sulan, känd för sin utmärkta vidhäftning, gör att du känner dig säker på olika ytor - från släta stenar till svåra steniga områden.
Boulder X -modellen hänvisar till trender i sportskor och kombinerar funktionalitet och stil. Tack vare snörning anpassar sig dessa skor perfekt till fotens form, vilket ytterligare ökar komforten under intensiva aktiviteter.
La Sportiva Boulder x 838909313 är de perfekta skorna för män som vill kombinera en passion för klättring med säkerhet och bekvämlighet. Oavsett om du går för kort vandring eller en lång stigning, kommer dessa skor att vara en stor följeslagare i varje äventyr. De levereras i den ursprungliga förpackningen och är också en bra presentidé för varje älskare av bergsaktiviteter.
- Producent: La Sportiva
- Relaterade kategorier: Män > Herr > sporter > Skor La Sportiva
- Färg: grå
- Fläckfärg: orange
- Färg på sulan: svart
- Innersula: tyg
- Yttre material: naturskinnsskinn
- Lås: snörda
- Uppvärmning: Nej
- Modell: La Sportiva Boulder X skor
- Höjd: låg
- Producentkod: BM191958
Tack för att du lägger till din kommentar.