Inna marka Kvinnors Trapper Boots På En Tjock Sula Camel Narelona brun

Otillgänglig produkt ;(

Trapper boots med tjock sula Camel Narelona är ett snyggt och bekvämt erbjudande för kvinnor som värdesätter både komfort och ett moderiktigt utseende. Dessa eleganta stövlar är gjorda av högkvalitativt eko-läder, vilket gör dem både hållbara och miljövänliga. Tack vare användningen av konstgjorda material kommer människor som letar efter alternativ till naturligt läder också att hitta den perfekta lösningen.

Skodonen designades med aktiva kvinnor i åtanke. En platt häl i kombination med en 5,5 cm plattform säkerställer stabilitet och komfort under gång, oavsett hur lång användningen är. Denna modell är därför ett perfekt val för vardagsutflykter, såväl som för långa promenader. En ytterligare fördel är den styvade hälen, som ökar fotens stabilitet, vilket säkerställer komfort under hela dagen.

Fördelen med dessa stövlar är också deras mångsidighet - rundade tår och varma kamelbruna färger matchar de flesta stilar och färger, både höst och vår. Tack vare detta kan dessa skor vara ett nyckelelement i din garderob, perfekt för många uppsättningar och tillfällen.

Stövlarna har en funktionell dragkedja, vilket gör det enkelt att ta av och på snabbt, och dessutom snörning, som inte bara är ett dekorativt element, utan också låter dig anpassa skon efter användarens individuella behov.

Stövlarna är tillverkade i Kina och är estetiska och praktiska, utan onödiga dekorationer, vilket gör dem eleganta och lätta att matcha. Den yttre delen av skorna är gjord av eko-läder i mocka, vilket ger dem en lyxig karaktär samtidigt som miljön bibehålls.

Denna modell av stövlar finns i storlekar från 36 till 41, vilket gör att du kan välja den perfekta storleken för varje fot. Den totala vikten är 1736 g, vilket bevisar det gedigna utförande och användningen av hållbara material.

Trapper boots med tjock sula Camel Narelona är ett utmärkt val för varje kvinna som uppskattar kombinationen av klassiker och moderna modetrender. De är det perfekta komplementet till både avslappnade och mer formella stilar.

  • Plattform/sula (cm): 4
  • Axelbredd (cm): 9,5
  • Axelhöjd (cm): 16
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Samling: Höst vinter
  • Färg: Brun
  • Fläckfärg: Brun
  • Färg på sulan: Brun
  • Enda material: Plast
  • Innersula: konstgjort läder
  • Yttre material: ekologiskt mockaskinn
  • Modell: Trapper boots på en tjock Camel sula
  • Näsan: runda
  • Uppvärmning: Nej
  • Typ av häl: platt häl
  • Höjd: för fotleden
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: på låset , snörda
  • Klack / plattformshöjd: 5.5
  • hälhöjd (cm): 5,5
  • Producentkod: 6602 KAMEL

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|