PG1 PG1 Kvinnors Tofflor På Plattformen Med Ornament Svart Almina
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 7 - 10 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: PG1 Kvinnors Tofflor På Plattformen Med Ornament Svart Almina
Vi presenterar kvinnors PG1 Almina plattformsflip-flops i en elegant svart färg, som säkerligen kommer att bli en oumbärlig del av din garderob. Dessa klassiska flip-flops tillverkade av högkvalitativt textilmaterial är den perfekta kombinationen av komfort och stil.
Pärldekorationerna på frontremmen ger en unik karaktär, vilket gör flip-flops perfekta för både vardagliga och mer eleganta stilar. Sätt på en delikat 4 cm hög kil och en 2,5 cm hög plattform, garanterar de stabilitet och komfort under lång tid. Tån på flip-flops är öppen och rundad, vilket förstärker intrycket av lätthet.
Innersulan av gummi garanterar komfort i alla situationer. Flipflopsna har en slip-on stängning, vilket gör dem extremt lätta att ta på och av. Observera att numreringen är överdriven, så vi föreslår att du väljer en mindre storlek med hjälp av storlekstabellen.
Dessa svarta PG1 Almina plattformsflipflops är ett perfekt val för sommardagar. De passar perfekt in i avslappnade stilar, och deras solida konstruktion gör att du kan njuta av dem under många säsonger. Välj stil, komfort och elegans - låt PG1 Almina flipflops gå med i din samling idag!
- Producent: PG1
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Flip flops > Skor PG1
- Lås: Glida på
- Uppvärmning: Brist
- Typ av häl: Buskin
- Färg: svart
- Klack / plattformshöjd: 4
- Ytterligare egenskaper: brist
- Samling: KeeShoes
- Färg på sulan: svart
- Innersula: Plast
- Yttre material: Övrig
- Modell: Tofflor På Plattformen Med Ornament
- Näsan: ingen näsbit
- Dominant mönster: utan mönster
Tack för att du lägger till din kommentar.