LU BOO Kvinnors sportskor Lu Boo Tjock sula grå Smaka på det!

Produkten är inte tillgänglig ;(

Vi presenterar Lu Boo Damsportskor i fashionabla grå färger, som säkert kommer att bli en oskiljaktig del av all styling. Utrustade med tjocka 6-centimeterssulor ger dessa skor inte bara några centimeter, utan också en unik karaktär. Deras ovandel är en noga utvald kombination av eko-mocka och textilmaterial, vilket säkerställer inte bara ett attraktivt utseende, utan också hållbarhet och komfort.

Den höga ovandelen, 8,5 cm hög, passar perfekt till benet, vilket gör dem inte bara estetiska utan också bekväma att bära. Den runda tån ger frihet till fingrarna, och avsaknaden av ytterligare element gör skorna minimalistiska, vilket passar perfekt in i aktuella trender.

Det är värt att betona att tillverkaren LU BOO tog hand om detaljerna - den syntetiska sulan ger utmärkt grepp, och innersulan gjord av ekologiskt läder säkerställer användarvänlighet. Spetsförslutningen möjliggör enkel anpassning till vilken fot som helst.

Dessa fashionabla sportskor är det perfekta valet för varje dag, för jobbet, för en promenad eller möte med vänner. Tack vare deras universella egenskaper kommer de att matcha olika stilar - både sportiga och avslappnade. Vänta inte, välj komfort och stil med Lu Boo skor! Innan du köper, kom ihåg att kontrollera storlekstabellen för att välja en perfekt passande modell.

  • Uppvärmning: Brist
  • Typ av häl: Ingen häl
  • Schakthöjd: 8,5 cm
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: grå
  • Enda material: syntetisk
  • Innersula: konstgjort läder
  • Yttre material: ekologiskt mockaskinn
  • Näsan: runda
  • Klack / plattformshöjd: 6.0
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Höjd: låg
  • Lås: snörda

Tack för att du lägger till din kommentar.

|