Inna marka Kvinnors sneakers på plattformen med en virkad övre multicolor mångfärgad

Otillgänglig produkt ;(

Kvinnors sneakers på plattformen med en virkad överdel i en flerfärgad upplaga är en riktig hit! Dessa unika skor är inte bara fashionabla, utan också extremt bekväma, tack vare vilka de är perfekta för vardagliga stiliseringar. En snörd modell med en lätt och luftig övre, som kombinerar ett virkningsmönster och ett nät, garanterar komfort även under de hetaste dagarna.

Höjden på plattformen på 4 cm tillför subtilt centimeter, och det vita ensamgummiet säkerställer stabilitet och komfort. Skumet, avtagbart innersula är ett perfekt tillskott som kommer att tillgodose behoven hos människor som värderar lång ständig komfort. Du behöver inte oroa dig för matchning! När du väljer rätt storlek använder du storlekstabellen.

Dessa sneakers skapas för urbana stiliseringar och sommarvandringar, samtidigt som de erbjuder en unik, flerfärgad design. Välj dessa sneakers för att lägga till friskhet och lätthet i ditt utseende. Perfekt för varje dag eller för helgens utgångar! Gå med i gruppen kvinnor som fokuserar på mode och bekvämlighet med denna unika modell!

  • Höjd: låg
  • Klack / plattformshöjd: 4.0
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Typ av häl: Plattform
  • Plattform/sula (cm): 4
  • Axelhöjd (cm): 7
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Producentkod: SF-68 färg
  • Färg: mångfärgad
  • Färg på sulan: Vit
  • Enda material: Gummi
  • Innersula: skum
  • Yttre material: tyg
  • Näsan: runda
  • Uppvärmning: Nej
  • Lås: snörda

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|