PS1 PS1 Kvinnors pumpar på en häl Leopard Red Ferri brun svart röd
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 7 - 10 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: PS1 Kvinnors pumpar på en häl Leopard Red Ferri brun svart röd
Upptäck elegans och komfort med PS1 dampumps, som perfekt matchar de senaste modetrenderna. Dessa unika stilettpumps finns i tre iögonfallande färger: brun, svart och röd, vilket gör dem lätta att matcha till din garderob.
Den spetsiga tådesignen ger dem ett elegant utseende, och den stabila 8 cm höga stången säkerställer komfort även under långa timmar. Eko-lädret i mocka som de är gjorda av ger dem en unik charm, och den mjuka innersulan garanterar komfort vid varje steg.
Perfekt för alla eleganta tillfällen, PS1 pumps ser bra ut på benet och är omöjliga att inte lägga märke till. Tack vare spännet kan du enkelt anpassa dem efter din fot. Tillverkarens originalförpackning gör dem till en bra presentidé. Vänta inte, dessa klassiska pumps är ett måste i din samling!
- Axelhöjd (cm): 5,5
- Ytterligare egenskaper: brist
- Näsan: mandel
- Dominant mönster: utan mönster
- Innersula: konstgjort läder
- Yttre material: ekologiskt mockaskinn
- Typ av häl: posta
- Samling: KeeShoes
- Färg: Brun , svart , Röd
- Enda material: syntetisk
- Klack / plattformshöjd: 8
- Lås: spänne
- Uppvärmning: Brist
- Schakthöjd: 5,5 cm
Tack för att du har lagt till en kommentar.