Inna marka Kvinnors pumpar på Eco Suede Pillar Fuchsia rosa

Otillgänglig produkt ;(

Upptäck kvinnans pumpar på pelaren i skuggan av Fuchsia - det perfekta valet för kvinnor som värderar elegans och komfort. Dessa unika skor, gjorda av högkvalitativa Eco Suede, är perfekta för både formella parter och affärsmöten. Tack vare en stabil 9 cm hög häl kommer den inte bara att ge dig några centimeter hög, utan också förtroende.

Dessa pumpar har utformats för din komfort. En delikat ekologiskt läderinsats garanterar komfort under långa timmar, så att du inte behöver oroa dig för att värka fötter. Dessutom lägger deras klassiska, spetsiga näsa en nypa elegans, perfekt matchande med olika stiliseringar.

Dessa pumpar finns i olika färger, inklusive fashionabla fuchsia. När du väljer rätt storlek är det värt att använda storlekstabellen för att perfekt matcha skorna efter dina behov.

Beställ idag och njut av den fashionabla finishen på alla styling!

  • Klack / plattformshöjd: 9.0
  • hälhöjd (cm): 9
  • Axelhöjd (cm): 5,5
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Producentkod: NF-47p Fuchsia
  • Färg: rosa
  • Färg på sulan: beige
  • Enda material: material
  • Innersula: konstgjort läder
  • Yttre material: ekologiskt mockaskinn
  • Näsan: spets
  • Typ av häl: posta
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: glida på

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|