Inna marka Kvinnors pumpar på Black Florena Suede Post svart

Otillgänglig produkt ;(

Kvinnors pumpar på Black Florena Suede Post är det perfekta valet för varje kvinna som värderar elegans och komfort. Dessa snygga skor är perfekta för både formella parter och under affärsmöten. Dessa pumpar är gjorda av högkvalitets ekologiskt läder och lockar utseende med sin tidlösa, svarta färg.

Ett stabilt inlägg med en höjd av cirka 9 cm ger tillräckligt stöd, höjer din figur, samtidigt som du betonar fördelarna med figuren. En ytterligare fördel är den känsliga insatsen av ekologiskt läder, som garanterar komforten att bära, eliminera känslan av trötthet eller obehag under en lång dag.

Pumparna har en mandel, som ger dem subtilitet och klass. Tack vare införandet är det snabbt och enkelt att ta på sig och ta av skor. Dessutom tillåter tillgängligheten för olika färger dig att hitta den perfekta modellen anpassad till individuella preferenser.

När du väljer storleken uppmuntrar vi dig att använda storlekstabellen för att perfekt matcha pumparna till foten. Uppsättningen innehåller den ursprungliga tillverkarens låda, som är viktig under lagring eller transport.

Kvinnors pumpar på Black Florena Suede Post är ett måste i varje kvinnoarderob, som kombinerar aktuella trender, komfort och elegans. Låt dessa skor bli ditt favorittillskott!

  • Uppvärmning: Inte
  • Producentkod: NF-47P BLK
  • Färg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Innersula: konstgjort läder
  • Yttre material: ekologiskt mockaskinn
  • Typ av häl: posta
  • Lås: glida på
  • Näsan: mandel
  • Klack / plattformshöjd: 9

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|