GOE Kvinnors läderstövlar lackade väskor med fjärilar Black Goe SS2N4102

Otillgänglig produkt ;(

Vi presenterar kvinnors läderstövlar lackerade arbetare med svarta fjärilar, Goe SS2N4102 -modellen. Dessa ursprungliga skor från den senaste samlingen av det berömda Goe -märket kombinerar stil, mode och komfort att bära. De är gjorda av naturläder av högsta kvalitet och kännetecknas av en perfekt finish och uppmärksamhet på de minsta detaljerna, som perfekt återspeglar Goes filosofi.

Dessa stövlar är cirka 10 cm höga och är det perfekta valet för svalare dagar, tack vare det isolerade fodret av päls och insatsen som säkerställer värme och komfort. Fenomenala fjärilsmotiv på den lackerade ytan lägger till originalitet och gör dem till skor som lockar uppmärksamhet.

Deras tjocklek på sulan är 3,5 cm, och hälhöjden är en bekväm 6,5 cm i klockskärningen, vilket gör dem stabila och bekväma under vardagsbruk. Fäst med snören låter de dig matcha foten perfekt, vilket är oerhört viktigt för vardagliga skor.

Dessa stövlar passar perfekt in i modetrender, idealiskt lämpade för avslappnade och vinterstyliseringar. Den rekommenderade storleken är standard, vilket underlättar shopping. De levereras i tillverkarens ursprungliga låda, vilket också gör dem till en bra presentidé.

Genom att välja GoE SS2N4102 -modellen kommer du att fokusera på funktionalitet i kombination med elegans - det här är de perfekta skorna för varje modern kvinna!

  • Producentkod: Int2178
  • Yttre material: naturläder
  • Typ av häl: blockera
  • Klack / plattformshöjd: 6.5
  • Lås: snörda

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|