Filippo Kvinnors läderskor på den vita Filippo 6207 -plattformen
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 3 - 6 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Kvinnors läderskor på den vita Filippo 6207 -plattformen
Kvinnors läderskor på den vita Filippo 6207 -plattformen är ett idealiskt förslag för kvinnor som vill kombinera stil med komfort. Dessa skor är tillverkade av högkvalitativa naturläder och kännetecknas inte bara av elegant utseende utan också hållbarhet. Den vita färgen på tillbehör gör dem till ett mångsidigt element av kläder och matchar både vardagliga och lite mer initiala stiliseringar.
Den mjuka läderinsula ger komfort när du bär, även under lång tid. Dessutom ger den enda tjockleken på 4,5 cm en subtil ton till varje steg, vilket gör dessa skor till ett utmärkt val under våren och hösten. En rund näsa och snört lås är klassiska element som betonar skorens avslappnade natur.
Filippo 6207-skor är en kombination av de senaste trenderna med funktionalitet, vilket gör dem till ett måste i varje garderob. För kvinnor som värderar stil och bekvämlighet kommer det säkert att vara ett bra beslut. Tillverkarens ursprungliga förpackning och standardstorleken möjliggör en enkel och trevlig inköpsprocess. Välj Filippo och lägg till glansen i din dagliga stilisering!
- Producent: Filippo
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Skor > Skor Filippo
- Producentkod: PAW587
- Yttre material: naturläder
- Näsan: runda
- Lås: snörda
- Färg: Vit
- Innersula: naturläder
- Klack / plattformshöjd: 4.5
Tack för att du lägger till din kommentar.