Inna marka Kvinnors läder svart patent oxfords, naturligt läder
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Kvinnors läder svart patent oxfords, naturligt läder
Upptäck elegans och komfort med kvinnors läder lackerade oxfords som kombinerar en klassisk stil med modern stil. Dessa svarta skor är designade för kvinnor och är ett utmärkt val för alla tillfällen - från dagliga utgångar till specialevenemang.
Tillverkade av naturligt lackerat läder av hög kvalitet ger de inte bara ett unikt utseende utan också hållbarhet och komfort att bära. En rund näsa och snörd lås ger dem en subtil karaktär, och en 3 cm hög plattform garanterar stabilitet och komfort vid varje steg.
Läderinsatsen med hög kvalitet gör till och med långvarig att bära Oxfords trevligt. Dessa skor är en idealisk kombination av elegans och praktiska, vilket gör dem till ett utmärkt val för både arbete och för kvällsutflykter.
Svart lackerade Oxfords matchar många stilar - från klassiska byxor, genom eleganta klänningar, till avslappnade kombinationer. Kombinerat med lämpliga tillägg kan de bli ett viktigt inslag i alla garderob.
Invester i elegans och komfort - Välj läderlackerade oxfords som kommer att följa dig i alla situationer!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Skor > Skor Inna marka
- Typ av häl: plattform
- Ytterligare egenskaper: lackerad
- Producentkod: GD-XF154B
- Färg: svart
- Innersula: naturläder
- Modell: Läderlack oxfordskor
- Lås: snörda
- Yttre material: naturligt lackläder
- Näsan: runda
- Klack / plattformshöjd: 3
- Dominant mönster: utan mönster
Tack för att du lägger till din kommentar.