Inna marka Kvinnors knähöga stövlar Eco-Mocka Svart Första gången

Produkten är inte tillgänglig ;(

Upptäck hemligheten bakom elegans och komfort med Eco-Suede Black First Time kvinnors knähöga stövlar! Dessa extremt snygga stövlar är det perfekta valet för de kommande höst- och vinterdagarna, som säkerligen kommer att ge karaktär till varje styling. Stövlarna är gjorda av högkvalitativ eko-mocka och njuter av sin mjukhet och njutning att bära, och deras vackra svarta färg gör att de matchar nästan vilken outfit som helst.

Den knälånga designen gör att benen ser smalare ut, och den delikata 9 cm höga stolpen säkerställer inte bara en snygg look, utan också stabilitet. Tack vare den insydda sladden kan du anpassa ovandelen efter dina behov, vilket gör dessa stövlar bekväma även när de bärs under långa perioder.

Användningen av en praktisk dragkedja på sidan gör den lättare att ta på, vilket är oerhört viktigt under kallare dagar. First Time-stövlar är skapade för moderna kvinnor som värdesätter komfort och mode och är ett perfekt val för alla modeälskare.

Låt din höst-vinterlook bli mer uttrycksfull och full av stil med dessa unika stövlar. Kom ihåg att följa vår storlekstabell när du väljer din storlek för att säkerställa en perfekt passform. Stövlar du måste ha i garderoben!

  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Enda material: syntetisk
  • Innersula: konstgjort läder
  • Yttre material: ekologiskt mockaskinn
  • Näsan: runda
  • Uppvärmning: Nej
  • Schakthöjd: till knäet
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: snörda , låsa
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Typ av häl: posta
  • Axelhöjd (cm): 50
  • Klack / plattformshöjd: 9

Tack för att du lägger till din kommentar.

|