Kvinnors gummibalettlägenheter med rosett, svart Georia
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Kvinnors gummibalettlägenheter med rosett, svart Georia
Kvinnors gummiballerinor med en svart Geori -båge är det perfekta valet för varma dagar och kombinerar komfort med elegans. Denna modell är gjord av gummipastkvalitet och ger utmärkt stabilitet tack vare den täckta hälen och andningens fötter tack vare de upptäckta magierna.
Dekorativa detaljer, till exempel en båge på framsidan, lägger till charm till ballerinas, vilket gör dem till ett perfekt inslag i både avslappnade och mer eleganta stiliseringar. Insättningsfästen gör att du lägger på skor snabbt och bekvämt.
Tack vare ekologisk hud i insatsen är dessa ballerinor inte bara miljövänliga utan också bekväma att bära. Gummi från vilket sulan görs ger god vidhäftning och hållbarhet.
Geori -modellen finns i olika storlekar, vilket gör att du kan matcha perfekt. Detta är ett måste i garderoben för alla fashionabla kvinnor som värderar både stil och komfort. Välj kvinnors gummiballerinor med en svart Geori -båge och njut av elegansen i varje steg!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Ballerina > Skor Inna marka
- Tillverkarens kod: BG162P SVART
- Färg: svart
- Sulans färg: vit
- Sulmaterial: Gummi
- Innersula material: eko läder
- Yttermaterial: gummi
- Nosek: saknad näsa
- Klack/plattformshöjd: 1.5
- Dominerande mönster: inget mönster
- Lås: slip-on
- Ytterligare funktioner: rosett
- Typ av häl: Ingen häl
- Plattform/sula (cm): 1,5
- Uppvärmning: INGA
- Hälhöjd (cm): 0-3 cm
Tack för att du lägger till din kommentar.