Inna marka Kvinnors eko-läder glidande svarta ballerinor

Otillgänglig produkt ;(

Produkten är dambalettlägenheter som kallas PS1 Women's Leather Slip-On Ballet Flats Black. De är gjorda av ekologiskt läder. Denna modell har en öppen häl och en spetsig tå, vilket ger elegans och stil.

Ballerinorna är slip-on vilket gör att de är lätta att ta av och på. Innersulan av ekologiskt läder ger inte bara estetik, utan också komfort under användning. Dessutom har ballerinorna en platt klack, vilket garanterar säkerhet och stabilitet under gång. Färgen på skorna är en universalsvart som passar många stilar.

Modellen tillhör vår/sommarkollektionen. Skor är det perfekta valet för varmare dagar. Produkten är märkt med tillverkarens kod BM176290. Ballerinorna levereras i tillverkarens originalförpackning. Utseendet på ballerinaskorna är minimalistiskt vilket gör att de inte har något dominerande mönster.

Storleken är standard och beskrivs i form av en tabell, angiven i centimeter. 

  • Innersula: konstgjort läder
  • Producentkod: GG-107
  • Färg: svart
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Modell: Kvinnors Läder Slip On Ballerinas
  • Näsan: spets
  • Klack / plattformshöjd: 1
  • Lås: glida på
  • Enda material: syntetisk

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|