News Kvinnestövlar på plattformen Black News 9247 svart

Produkten är inte tillgänglig ;(

Upptäck den senaste hiten i världen av skor - kvinnors stövlar på Black News 9247 -plattformen, som kombinerar stil, komfort och funktionalitet. Dessa extremt fashionabla stövlar från det berömda nyhetsmärket är det perfekta valet för varje kvinna som vill lägga till praktiken av hennes stilisering.

Deras eleganta svarta färger och en fashionabel dekorativ plattform är ett utmärkt alternativ för svalare dagar. Höjden på den övre delen av cirka 13 cm innebär att stövlarna modellerar benen och samtidigt ger tillräckligt skydd mot kylan. Fodret och insatsen av mjuk päls värmer perfekt fötterna och erbjuder nöjet att bära även under de kallaste dagarna.

Dessa skor har utformats för komfort, och deras femte -kaj med en höjd av 4 cm garanterar stabilitet och komfort under långa bärna timmar. Tjockleken på plattformen på 2,5 cm lägger inte bara till en fashionabla accent, utan ökar också komforten när man går.

Nyheter 9247 stövlar har en spets -up lås, som gör att du kan matcha varje fot perfekt. Tillverkade av ekologiskt läder är de både estetiska och miljövänliga. Produkten är helt ny, original IW och arter som levereras i den eleganta tillverkarens låda.

Upptäck News 9247 stövlar och njut av stilen och komforten som ger dig förtroende för varje situation! Lägg till dem i din samling skor idag och ange höst- och vinterdagarna på ett stort sätt!

  • Producentkod: EVE519A
  • Färg: svart
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Typ av häl: buskin
  • Klack / plattformshöjd: 4
  • Lås: snörda

Tack för att du lägger till din kommentar.

|