Evento Evento Kvinnestövlar, lackerade vita stövlar 20BT35-3001
- Försändelsen kommer att skickas inom 1-2 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna-tillbaka-garanti
Kolla också
Detaljer: Evento Kvinnestövlar, lackerade vita stövlar 20BT35-3001
Vi presenterar eleganta vitlackerade stövlar, Evento 20BT35-3001, som kommer att vara ett perfekt komplement till vilken garderob som helst. Dessa stövlar är gjorda av ekologiskt läder av hög kvalitet och kännetecknas av en glänsande, lackerad yta i en minimalistisk vit färg, berikad med svarta accenter, vilket gör dem extremt snygga och moderna.
Dessa vinterstövlar för kvinnor är den perfekta lösningen för kvinnor som värdesätter kombinationen av komfort och elegans. En låg klack på 3 cm och en noggrant avslutad överdel över ankeln säkerställer inte bara komfort utan också en modern look. Tack vare användningen av uppvärmning i form av behaglig päls är dessa stövlar perfekta även under de kallaste dagarna, och bibehåller värme och termisk komfort.
Modellen 20BT35-3001 är ett trevligt alternativ för både vardagsstyling och mer formella tillfällen. Dragkedjan och snörning ger en perfekt passform till foten, vilket ökar användarkomforten.
Det är också värt att uppmärksamma tillverkarens originalförpackning och utförandets estetik, vilket gör dessa stövlar till ett utmärkt val som present. Oavsett tillfälle kommer Evento bovver-stövlar att vara ett snyggt och praktiskt tillskott till alla damskokollektioner.
- Producent: Evento
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Stövlar > Stövlar Evento
- Ytterligare egenskaper: lackerad
- Innersula: tyg
- Yttre material: konstgjort läder
- Uppvärmning: Ja
- Fetma: G.
- Höjd: för fotleden
- Axelhöjd (cm): 15
- Klack / plattformshöjd: 3.0
- Producentkod: BM92727
- Färg: Vit
- Modell: Lackade stövlar 20BT35-3001
- Schakthöjd: 15
- Lås: på låset , snörda
Tack för att du lägger till din kommentar.