Inna marka Knytna Sneakers Med Plåster grå

Produkten är inte tillgänglig ;(

Tillför lite fräschör till din garderob med snörskor med lappar i en elegant grå färg från Inna Marka. Dessa låga sneakers är den perfekta kombinationen av komfort och moderiktig stil, perfekta för vardagsstyling.

Den yttre delen av skorna är gjord av högkvalitativt tyg, vilket säkerställer inte bara hållbarhet, utan också utmärkt ventilation. Den runda tån tillför en subtil charm till skorna, och avsaknaden av uttrycksfulla mönster gör att sneakersna matchar många olika outfits – både avslappnade och mer eleganta.

Den bekväma innersulan i tyg garanterar bärkomfort hela dagen, och den låga 3 cm höga hälen gör varje steg stabilt och säkert. Med dessa sneakers kan du njuta av rörelsefriheten utan att ge avkall på modestilen.

Välj sneakers med snörning med grå lappar och framhäva din personlighet, bryt monotonin i vardagsstyling! Den perfekta kombinationen av komfort, stil och universalitet - det här är vad du behöver i din garderob.

  • Färg: grå
  • Innersula: Tyg
  • Höjd: låg
  • Näsan: Runda
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Yttre material: Tyg
  • Klack / plattformshöjd: 3.0
  • Ytterligare egenskaper: brist

Tack för att du lägger till din kommentar.

|