Inna marka Knäskor på stolpen svart F128 Svart
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Knäskor på stolpen svart F128 Svart
Upptäck oöverträffad stil och komfort med F128 svarta högklackade stövlar! Dessa eleganta damstövlar är ett måste i varje garderob, dedikerade till kvinnor som värdesätter ett moderiktigt utseende och komfort i vardagsbruk. Den höga övre delen över knäet framhäver figuren perfekt, och den klassiska svarta färgen gör att de matchar nästan vilken styling som helst - från avslappnad till elegant.
Musketörerna är gjorda av högkvalitativt ekologiskt läder vilket gör dem både snygga och miljövänliga. Insidan av skorna är fodrad med delikat päls, vilket säkerställer värme och komfort under kalla dagar. Tack vare den praktiska dragkedjan längs med överdelens hela längd går det snabbt och problemfritt att ta av och på skorna.
En snygg 9 cm hög stolpe tillför elegans och lyfter kvinnan, samtidigt som den säkerställer stabilitet under gång. En ytterligare fördel är mandeltån, som subtilt optiskt förlänger benen. Den syntetiska sulan ger tillräcklig dragkraft, vilket gör dessa stövlar lämpliga för olika förhållanden.
Tveka inte och beställ F128 Svarta musketörer idag! Skapa unika kombinationer genom att kombinera dem med klänningar, kjolar eller byxor, och den eleganta stilen kommer att följa dig varje dag och under speciella tillfällen.
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Stövlar > Skor Inna marka
- Samling: KeeShoes
- Färg: svart
- Enda material: syntetisk
- Näsan: Mandel
- Typ av häl: posta
- Schakthöjd: över knäet
- Lås: på låset
- Ytterligare egenskaper: brist
- Innersula: Övrig
- Yttre material: konstgjort läder
- Uppvärmning: Ja
- Klack / plattformshöjd: 9.0
- Dominant mönster: utan mönster
Tack för att du lägger till din kommentar.