WR1 WR1 Klassiska vandringsskor för män Svart Gometti

Otillgänglig produkt ;(

**WR1 klassiska vandringsskor för män, svart Gometti**

Letar du efter de perfekta skorna för höstvandringar? Här är WR1 Classic Trekking Shoes för män i svart, som kombinerar funktionalitet med elegant design. Tillverkade av högkvalitativt eko-läder och textilmaterial, garanterar de bärkomfort och motståndskraft mot olika väderförhållanden.

Skorna är monterade på en gummisula, vilket garanterar utmärkt grepp och stabilitet på alla underlag. Rundade tår ger extra frihet för tårna, och klassisk snörning ger en perfekt passform till foten. Den övre höjden på 10,5 cm och en platt klack med 2,5 cm hög plattform gör skorna bekväma både under långa promenader och vardagsaktiviteter.

Denna modell är en del av höst/vinterkollektionen, vilket gör den till ett idealiskt val för kallare dagar. Den snygga svarta färgen gör skorna lätta att matcha till olika stilar, och bristen på isolering gör dem perfekta för personer som föredrar ventilation.

Kom ihåg att använda storlekstabellen som finns på vår hemsida när du väljer din storlek. Kolla även in de andra modellerna av vandringsskor vi erbjuder för att komplettera din kollektion.

Vikten på produkten med förpackning är 1,4 kg, och tillverkarens originalförpackning ger ett utmärkt skydd av skorna efter köp. Vi garanterar att WR1 Classic Trekking Shoes för män kommer att vara ett utmärkt val för varje aktiv man som värdesätter både komfort och stil.

  • Typ av häl: Platt häl
  • Plattform/sula (cm): 2,5
  • Axelhöjd (cm): 10,5
  • Klack / plattformshöjd: 4
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Samling: Höst vinter
  • Färg: svart
  • Fläckfärg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Enda material: Gummi
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Uppvärmning: Nej
  • Höjd: låg
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: snörda

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|