PG1 PG1 Klassiska svarta Theira mockaklackar

Produkten är inte tillgänglig ;(

Vi presenterar klassiska svarta mocka PG1 höga klackar, som säkert kommer att bli en oumbärlig del av din garderob! Dessa eleganta skor, gjorda av miljövänlig mocka, kombinerar modern stil med ett traditionellt snitt, vilket gör dem till det perfekta valet för en mängd olika tillfällen, från eleganta fester till viktiga möten.

PG1 stiletter kännetecknas av en medelhög 7,5 cm hög, vilket ger en smal figur till siluetten samtidigt som den säkerställer stabilitet och komfort. Den spetsiga tådesignen framhäver perfekt feminin elegans, och slip-on-designen gör det extremt snabbt och enkelt att ta på dem.

Det inre inlägget av ekologiskt läder säkerställer komforten att bära under lång tid, vilket är oerhört viktigt när det bärs hela dagen. Den här modellen ser vacker ut på benet och ger den elegans och klass.

Höga klackar finns i olika storlekar och när du ska välja rätt modell är det värt att följa storlekstabellen. Deras minimala, mönsterlösa design gör att de passar perfekt med alla stylingar, från klassiska klänningar till eleganta byxor.

Tveka inte och lägg till PG1 höga klackar till din skokollektion. De är perfekta för speciella tillfällen, och deras tidlösa charm kommer säkert att dra till sig uppmärksamhet.

  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Samling: KeeShoes
  • Enda material: syntetisk
  • Näsan: spets
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: annan , glida på
  • Uppvärmning: Brist
  • Schakthöjd: 5,5 cm
  • Färg: svart
  • Innersula: konstgjort läder
  • Yttre material: ekologiskt mockaskinn
  • Typ av häl: stift
  • Klack / plattformshöjd: 7.5
  • hälhöjd (cm): 7,5 cm
  • Axelhöjd (cm): 5,5 cm

Tack för att du lägger till din kommentar.

|